Latvijas Astronomijas biedrība Latvijas Astronomijas biedrība
www.lab.lv
Svētdiena, 2020.gada 29.novembris, gada 334.diena, atlikušas 32. JD2459182.5 Mēness fāze: 14d

LAB valde

Valdes loceklis Telefons E-pasta adrese
Kristīne Adgere 26857624 Kristine.Adgere@lab.lv
Kārlis Bērziņš (priekšsēdētāja vietnieks) 29231741 Karlis.Berzins@lab.lv
Arnis Ginters 29120445 Arnis.Ginters@lab.lv
Māris Krastiņš (priekšsēdētājs) 29408500 Maris.Krastins@lab.lv
Anna Gintere   Anna.Gintere@lab.lv
Ivars Šmelds (priekšsēdētāja vietnieks)   Ivars.Smelds@lab.lv
Ilgonis Vilks   Ilgonis.Vilks@lab.lv

Valde ievēlēta 2019. gada 20. februāra LAB biedru sapulcē.

© 2004-2020 LAB www.lab.lv