Latvijas Astronomijas biedrība Latvijas Astronomijas biedrība
www.lab.lv
Svētdiena, 2017.gada 22.oktobris, gada 295.diena, atlikušas 70. JD2458048.5 Mēness fāze: 2d

LAB valde

Valdes loceklis Telefons E-pasta adrese
Kristīne Adgere 26857624 Kristine.Adgere@lab.lv
Kārlis Bērziņš (priekšsēdētāja vietnieks) 29231741 Karlis.Berzins@lab.lv
Arnis Ginters 29120445 Arnis.Ginters@lab.lv
Māris Krastiņš (priekšsēdētājs) 29408500 Maris.Krastins@lab.lv
Iveta Murāne 67374093 Iveta.Murane@lab.lv
Ivars Šmelds (priekšsēdētāja vietnieks) 67034585 Ivars.Smelds@lab.lv
Ilgonis Vilks 67034587 Ilgonis.Vilks@lab.lv

Valde ievēlēta 2011. gada 2. marta LAB biedru sapulcē.

© 2004-2017 LAB www.lab.lv